červenec

Nikola Janković přestoupil do Jablonce!

Pravý obránce ze Srbska Nikola Janković nebude v Jablonci hostovat. Na sever Čech přestoupil z NK Krško a podepsal na Střelnici dvouletý kontrakt!

Čtyřiadvacetiletý obránce zažil v české lize půlrok, kdy v Jablonci hostoval z NK Krško. Po vydařeném působení během jarní části sezony, kdy se zapracoval mezi stabilní členy základní sestavy, přišel další krok pro srbského fotbalistu. Nikola Janković do Jablonce přestoupil a podepsal smlouvu na dva roky do 30. června 2019.

„Jsem spokojený, že jsem v Jablonci podepsal smlouvu. Byl jsem tady na hostování půl roku, kdy jsem se dobře seznámil s hráči i prostředím a pochytal jsem hodně českých slovíček. Chtěl bych vedení klubu poděkovat za důvěru a těším se na další spolupráci. Budu makat ještě víc, abych prokázal kvalitu a pravidelně hrál první ligu,“ řekl po podpisu obránce Nikola Janković, který bude i nadále intenzivně pracovat také na vylepšení svých jazykových znalostí. „Něco už jsem se stihl naučit. Třeba pohovory s trenérem mám v češtině a nepotřebuji překládat. Učím se češtinu i doma a pomáhají mi i spoluhráči,“ dodal Janković.

Profil Nikoly Jankoviće

Narozen: 7. 1. 1993