Nedělní odpoledne patřilo dětem

FK Jablonec FC Zlín
ePojisteni.cz liga, 23. kolo ne 9. 4. 2017, 15:00

Zápas se Zlínem patřil dětem a bohatý doprovodný program jich v pěkném počasí přilákal opravdu hodně. Všichni nejmenší fanoušci si odnesli pěkný zážitek korunovaný pohledným fotbalem a výhrou našeho mužstva.

Fanzona s cyklo hřištěm

Fanzonu za hlavním vstupem tentokrát rozšířilo mobilní cyklo hřiště od společnosti FitKids, která se stala partnerem utkání 23. kola ePojisteni.cz ligy proti Zlínu. Děti si vyzkoušely své dovednosti na jízdních kolech.

Vedle dráhy pro cyklistiky se ještě vešly čtyři zábavné sportovní disciplíny, které musely děti absolvovat, aby se mohli ucházet o hlavní cenu nedělního odpoledne - poukaz na služby společnosti FitKids v hodnotě 2000 korun. Všechna stanoviště a úkoly splnila v předzápasovém programu téměř padesátka malých diváků a šťastným vylosovaným se v poločase stal desetiletý Matěj Novák.

Uvnitř sálu multifuknční Střelnice se zase zabavily ti vůbec nejmladší diváci s kreslením nebo na skákacím hradu.

Cyklistický sprint o poločase

Zábavnou vložku předvedli všem divákům děti také o přestávce přímo na hrací ploše. V cyklistickém sprintu se o přestávce zápasu utkali tři vybrané členové Dětského fanklubu, kteří navštívili v probíhající sezóně nejvíce domácích utkání. Jedna jízda se sice neobešla bez pádu, ale přesto si všichni tři soutěžící odnesli hodnotné ceny z našeho fanshopu a poukazy do vyhlášené koblihárny Lucky Doughnut.

Konečné pořadí sprintu:

1. Arleta Polomská - čas 10:45 s.

2. Marek Macoun - čas 12:90 s.

3. Lukáš Doležal - čas 23:84 s.

<#buttonLong>JAK SE STÁT ČLENEM DĚTSKÉHO FANKLUBU<#/buttonLong>

Author Štěpán Hanuš