říjen

Naši hráči v národních týmech

Po utkání s Mladou Boleslaví začala další reprezentační přestávka. A opět se týká také několika našich hráčů.

Ondřej Mihálik

Útočník Ondřej Mihálik se opět objevil v nominaci trenéra reprezentace U21 Vítězslava Lavičky. Naše Lvíčata čeká kvalifikační boj o EURO 2019 hráčů do 21 let v Chorvatsku. Utkání se odehraje v pondělí 9. října od 18 hodin.

Vladimir Jovović

Černohorský reprezentant Vladimir Jovović má před sebou dva kvalifikační duely o postup na mistrovství světa v Rusku. První utkání odehraje národní tým Černé Hory v domácím prostředí proti Dánsku ve čtvrtek 5. října. Druhé kvalifikační utkání se odehraje v polské Varšavě v neděli 8. října proti domácímu Polsku. V případě úspěchu v obou zápasech se Černá Hora kvalifikuje na světový šampionát.

Jakub Janetzký

Záložníka Jakuba Janetzkého čekají dva zápasy kategorie U20. V rámci turnaje Under 20 Elite Tournament si český tým zahraje proti Polsku a Anglii. Duel s Polskem se odehraje v pátek 6. října od 15:30 hodin ve Vrchlabí. Zápas s Anglií se odehraje 10. října od 14 hodin v Anglii. Ve výběru U20 je také stoper David Lischka, který od nás hostuje v Karviné.

Stanislav Tecl a Lukáš Masopust

Ofenzivní dvojice Stanislav Tecl a Lukáš Masopust jsou díky svým posledním výkonům v jabloneckém dresu na seznamu náhradníků reprezentačního A týmu Karla Jarolíma. Blízko k povolání byl díky omluvence útočníka Milana Škody útočník Stanislav Tecl. Přednost ale dostal útočník Sparty Václav Kadlec.