Naši hráči podpoří Strom splněných přání

Také v tomto roce udělají naši fotbalisté spolu s hráči Slovanu radost klientům Jedličkova ústavu v Liberci. V sobotu 2. prosince jim předají dárky v rámci projektu Strom splněných přání.

Stejně jako předchozích šest let, i letos budou mít návštěvníci obchodního centra Nisa Liberec možnost splnit vánoční přání klientům libereckého Jedličkova ústavu. Akce „Strom přání 2017” bude slavnostně zahájena 2. prosince ve 14:00 hodin. Až do 16. prosince si návštěvníci mohou vybrat přání u stánku v 1. patře obchodního centra.

Podle hlavní organizátorky akce, Kateřiny Arnoldové ze společnosti Marketing K2, se zatím každý rok podařilo splnit všechna přání. „Mám radost, že lidé v době Vánoc myslí i na ostatní, kteří v životě takové štěstí neměli. Také si vážím dlouholeté podpory této akce ze strany obchodního centra Nisa Liberec. Bez ní by to nešlo,“ uvedla Kateřina Arnoldová.

Podle ředitele Jedličkova ústavu, Mgr. Vladimíra Ptáčka, dárky potěší klienty, kteří během vánočních svátků zůstávají v ústavu a netráví Štědrý den společně se svými blízkými.

Akci od roku 2015 podporují také fotbalové kluby FK Jablonec a FC Slovan Liberec. V předvánočním čase tak symbolicky zapomenou na svou rivalitu a společně kopou za dobrou věc.

"Jsme rádi, když se můžeme zapojit do projektů, které pomáhají potřebným. V předvánočním čase není nic krásnějšího než vidět úsměvy lidí, kterým uděláte radost. Naši hráči vybrali v kabině finanční prostředky, za které se nakoupily věci, které klienti v Jedličkově ústavu potřebují," říká k podpoře projektu Strom splněných přání ředitel komunikace FK Jablonec Martin Bergman.

Stánek s hosteskou bude pro návštěvníky otevřen od 2. do 16. prosince každý všední den od 15:00 do 20:00 a o víkendech od 10:00 do 20:00 hod. Mimo tyto časy mohou své dárky předávat u balící služby. 18. prosince všechny poputují do Jedličkova ústavu.

Author Martin Bergman