říjen

Naše ženy hostí lídra ligy Starou Lysou

Česká fotbalová liga žen nabídne v 6. kole zajímavé utkání, ve kterém naše ženy hostí lídra soutěže TJ Sokol Stará Lysá. Hraje se v sobotu od 14 hodin na stadionu v Mozartově ulici.

Česká fotbalová liga žen | 6.kolo

:

Branky JAB: 13. Klementová

Branky STL: 10. Červeňáková

Pikantní a náročný duel čeká svěřenkyně trenéra Jana Štola v 6. kole České fotbalové ligy žen. Do Jablonce totiž v sobotu přijede TJ Sokol Stará Lysá, farma Sparty Praha a jeden z největších adeptů na celkové vítězství v ČFL žen. A jak si sobotní soupeř našich děvčat vedl v dosavadním průběhu ligy?

Stará Lysá má na kontě 13 bodů po pěti odehraných zápasech s bilancí čtyř výher a jedné remízy. Stará Lysá je však známá svými vysokými výhrami, což letos dokazuje dosažené skóre 20:5!

Naše ženy jsou v tabulce na pátém místě s devíti body za tři výhry a dvě porážky. Skóre našich děvčat činí 24:13! Souboj dvou ofenzivně laděných týmů by mohl přinést slušnou podívanou. Navíc naše holky mají Staré Lysé co vracet. V minulé sezoně si totiž jablonecké holky nenašly recept na jednoho z velkých favoritů soutěže. Hned v prvním podzimním kole se Jablonec představil v Lysé a prohrál 3:1. Domácí odveta na jaře byla ještě jednoznačnější, když hosté vyhráli 5:0!

Přijďte podpořit naše ženy v sobotu 10. října od 14 hodin na stadion v Mozartově ulici v Jablonci nad Nisou. Rozhodčími sobotního zápasu jsou pánové Lejsek - Nestler, Řezníček.