květen

Nakupujte nové šály FK Jablonec

Do klubového fanshopu nám přibylo pět nových šál FK Jablonec. Jednu z nich navíc vybírali sami fanoušci a jednu zvolili také hráči A týmu. Nakupovat můžete samozřejmě také online v našem eshopu.

Po remízovém Podještědském derby v Liberci (1:1) si vzali hráči nové šály na děkovačku s fanoušky a společně tak oslavili cenný bod ze stadionu U Nisy.

Několik šťastných fanoušků si novou šálu odneslo ze stadionu přímo z rukou našich hráčů!

Nové šály vzali pro fanoušky Nikola Janković, Vít Beneš. Martin Doležal, Vlastimil Hrubý a Luděk Pernica. A pokud chcete mít tyto nové kousky z našeho fanshopu, můžete si je objednat již dnes! Případně koupit šály můžete samozřejmě v našem kamenném obchodě na Střelnici vždy od pondělí do pátku v časech od 7 do 15 hodin. A samozřejmě na domácím utkání s Teplicemi v sobotu 20. května 2017.

Během příprav nových šál do fanshopu se do jejich výběru zapojili také fanoušci na klubovém webu a Facebooku. Hráči pak vylosovali dva výherce, které šálu dostanou. Vít Beneš vysoloval Marka Humaje a Tomáš Hübschman pak vylosoval Jiřího Beránka.

Nové šály stojí ve fanshopu 230 Kč