Nakonec cenný bod, uvedl trenér Klucký

FK Mladá Boleslav FK Jablonec
ePojisteni.cz liga, 22. kolo pá 31. 3. 2017, 20:15

Jako plusový označil bod získaný v páteční předehrávce jablonecký kouč Zdeněk Klucký. Co ještě zaznělo na pozápasové tiskové konferenci v Mladé Boleslavi?

Domácí lodivod Martin Svědík litoval další domácí ztráty bodů. „Vstoupili jsme do zápasu aktivně, ale vytěžili jsme z toho standardky a jen pár střel. Soupeře jsme jednoduchými ztrátami balonů dostali sami do hry. V druhém poločase jsme si Matějovským vytvořili další tutovku, možná jsme i poté opět byli lepší na míči, ale nebyli jsme efektivní. Chtělo to dávat více balonů do šestnáctky a tlačit se tam. Hráči se ve středu pole dopouštěli jednoduchých ztrát a to nás stálo dost sil. Dnes jsme nebyli produktivní, a proto jsme gól nedali,“ hodnotil páteční předehrávku trenér Mladé Boleslavi.

V konečném účtování nakonec plusový bod z města automobilů jablonecký kouč Zdeněk Klucký bral. „Dnes musíme být s bodem spokojeni. Boleslav nás přehrávala, tři čtvrtiny první půle byla lepší. Až v závěru první půle jsme začali trochu hrát. Druhá půle už byla z naší strany vyrovnanější. Nějaké centry jsme tam měli, ale do výraznějšího zakončení jsme se nedostali. Bod je pro nás dnes cenný,“ přiznal náš trenér, kterého trápí zranění útočníka Adama Zreľáka. „Vypadá to na obnovení zlomeniny nártu, nemáme to ale ještě potvrzené. Je to hodně nepříjemné pro nás i pro hráče,“ uvedl brzy po zápase první nepříjemnou diagnózu jablonecký kouč.