This text will be replaced
březen

Nábor do dívčích týmů pokračuje i po neděli

Při nedělním utkání proti Jihlavě proběhl první nábor dívek do řad FK Jablonec. Především v týmu dívčích přípravek je míst stále ještě dostatek a pro všechny holky, které baví sport a fotbal, nábor stále probíhá.

Pod dohledem trenérů ženského úseku FK Jablonec a samotných hráček probíhal nábor během nedělního utkání A týmu. Bohužel s ohledem na nepříznivé počasí musely být všechny disciplíny přesunuty do vnitřních prostor sálu víceúčelové budovy Střelnice a díky tomu zaznamenala akce nižší účast.

Podle slov manažera ženského úseku Petra Košteyna nábor do dívčích týmů bude probíhat kontinuálně i nadále. "Nedělní akce se povedla organizačně a splnila plán především v tom, že se o naši činnosti veřejnost dozvěděla. Pomohla nám i návštěva Blanky Pěničkové, čehož si moc vážíme. Všechny dívky a ženy, které mají zájem o aktivní pohyb a fotbal jako takový, určitě v našich řadách rádi přivítáme," řekl Petr Košteyn.

Tréninky dívčích přípravek nyní probíhají v Městské sportovní hale v Jablonci každé pondělí od 17 hod 18 hodin. Bližší informace najdete v ženské sekci na klubovém webu.