říjen

Na Střelnici přijel tým SK Tuněchody

V rámci projektu Kopeme za fotbal zavítal v pátek na Střelnici účastník okresního fotbalu z Pardubicka SK Tuněchody. V přátelském utkání, které skončilo 14:4, šlo především o zážitek pro naše hosty.

Ještě před utkáním měl náš páteční soupeř prohlídku celého stadionu, aby nahlédl do útrob prvoligového stadionu a poznal zákulisí ligového týmu. Do samotného zápasu dostaly některé opory našeho A týmu volno a byl tak prostor pro některé naše mladé talenty.

V našem dresu se trefil třikrát Lukáš Masopust, po dvou gólech dali Jaroslav Zelený, Tomáš Holeš a Jaroslav Diviš. Po jedné trefě přidali Nikola Janković, Vojtěch Kubista, Michal Trávník, Luboš Petržilka a Michal Černák. První poločas skončil jasným vedením 9:0 a po změně stran si gólovou radost užili také naši hosté. Přesně pálili Luboš Vávra, Jiří Hýl, Martin Adámek a jednu branku přidal také sekretář SK Tuněchody Ondřej Šulc.

Našemu soupeři přejeme hodně štěstí v sezóně a spoustu dalších sportovních zážitků.