Mladší dorost U17 dnes odehrál předposlení MU s Pardubicemi

FK Pardubice FK Jablonec
Česká liga dorostu U17 A, 13. kolo čt 29. 10. 2015, 11:00

13.kolo České ligy mladšího dorostu U17 jsme 29.10.2015 odehráli s Pardubicemi na přírodní trávě v Ohrazenicích

Hodnocení trenéra Vágnera: "Odehráli jsme vyrovnané utkání, ve kterém jsme až do závěru sahali po bodovém zisku. Většina zápasu se odehrávala ve středu hřiště bez vyložených šancí. Před koncem první půle jsme byli aktivnějším celkem a donutili soupeře k chybám před jejich pokutovým uzemím, bohužel jsme ani jednu příležitost nedokázali využít."  V 78. minutě domácí využili rozehraný rohový kop a střílející Vašek, ze vzdálenosti 25 metrů, nedal našemu golmanovi šanci. Domácí tak nepřipustili dělbu bodů a nedošlo tedy ani na dohrávané pokutové kopy. "Nezvládli jsme poslední minuty zápasu, ikdyž vstřelenému gólu zabránit asi nešlo. Po nádherné střele si domů nevezeme ani jeden bod, který jsme si tady za předvený výkon dnes zasloužili." dodal Vágner.

Author Redakce