srpen

Mimořádná akce ve fanshopu!

Mimořádná sleva 25% pro všechny a na všechen sortiment na vás čeká ve středu 17. srpna odpoledne v naší prodejně suvenýrů na Střelnici!

Fanshop na stadionu Střelnice se v tomto týdnů vrací k běžnému režimu s prodlouženou otvírací dobou každou středu v čase 15 - 18 hodin. Při této příležitosti výhradně tuto středu 17. srpna najdete ve fanshopu veškerý sortiment s mimořádnou slevou 25%. Jako bonus navíc získáte ke každému nákupu podepsaný týmový plakát pro sezónu 2016/17.

Pokud jste se ještě nevybavili na novou sezónu, tak neváhejte a přijďte si pro suvenýry oblíbeného klubu už tuto středu odpoledne!

Akce platí pro nákupy v kamenné prodejně na Střelnici ve středu 17.8. v čase 15:00 až 18:00 hodin.