Mládež
prosinec

Mikulášský turnaj U 9

Dne 3. 12.2017 v Městské hale v Jablonci nad Nisou proběhl tradiční Mikulášský turnaj přípravek kategorie U 9.Účastnilo se ho celkem 8. týmů, které byli rozděleni do dvou skupin, kde vždy postupovali první dva týmy, které posléze sehráli další utkání v nadstavbové části o 1. až 4. místo. Týmy, které obsadili 3. a 4. místo v základní části hráli v nadstavbové části o celkové 5. až 8. místo.FK Jablonec reprezentovali dva týmy a to tým "Zelený" a tým "Bílý". Hrálo se s počtem hráčů 4+1 a doba hry byla 1 x 15 minut.

Po základní části postoupili oba naše týmy ze základních skupin ze druhých míst a tak bylo jasné, že dojde na pikantní souboj kluků z jinak jednoho týmu. Tým "zelených" dokázal porazit kluky z FK Příbram a připsal si důležité body, bohužel tým "bílých" prohrál svoje utkání z RMSK Cidlina Nový Bydžov a zápletka byla na světe, upřednostnit jeden tým a jít za "možná" lepším výsledkem či nechat oba týmy hrát samostatně a ať si to rozdají v přímém souboji na hřišti? Samozřejmě jsme nechali oba týmy hrát hlavně samostatně, bez našeho zasahování a coachingu, byla to pouze jejich hra a o výsledku rozhodli sami svými dovednostmi a předvedenou hrou. Bylo to dobré rozhodnutí. Vzájemné utkání mělo neskutečný náboj a spád, kdy jedna šance střídala druhou a oba týmy předvedli krásnou hru a při závěrečném hvizdu rozhodčího se rozešli za remízového stavu 2 - 2.

Tým "zelných" obsadil celkově 3. MÍSTO a tým "bílých" celkové 4. MÍSTO. Gratulace všem klukům za vzornou reprezentaci našeho klubu. Rodičům, kteří se starali a hladký průběh turnaje DĚKEJEME.

"ZELENÝ"- Geisler,Markalous,Krátký,Hrubý,Toman,Meříř,Štěpař,Scholze.

"BÍLÝ" - Milisdorfer,Hadidy,Najman,Hlaváč,Sameš,Knappe Radek,Knappe Marek,Stehlík.

Libor Řezníček