únor

Lyžování s Jizerkou podruhé!

Povedená akce Lyžování s Jizerkou se uskuteční letos ještě jednou. Dalším termínem bude čtvrtek 23. února a těšit se opět můžete na slalomové závody a doprovodný program na Severáku v Hraběticích.

PRO NEPŘÍZNIVÉ POČASÍ JE AKCE ZRUŠENA!

Lyžování s Jizerkou proběhlo minulý týden a do slalomových závodů se zapojilo více než 200 lyžařů. Po dohodě s provozovatelem Ski Aréna Jizerky se podařilo zajistit ještě jeden termín. "Tentokrát očekáváme ještě větší zájem veřejnosti. S Jizerkou přijdeme na Severák totiž v týdnu, kdy probíhají v našem regionu jarní prázdniny. Dosud jsme vždy měli štěstí na počasí. Doufáme, že nám bude přát i tentokrát," řekl k chystané akci tiskový mluvčí klubu Štěpán Hanuš. Lyžování s Jizerkou se uskuteční ve čtvrtek 23. února 2017 v čase 10 až 15 hodin opět na sjezdovce v areálu Severák v Hraběticích v Jizerských horách.

O zábavu se bude po celý den starat náš maskot sova Jizerka. Akce je ale určena nejen dětem ale i všem dospělým fanouškům našeho klubu.

Na co se kromě Jizerky můžete ještě těšit?

• závody ve slalomu o zajímavé ceny
  • muzika a doprovodný program
  • čaj zdarma pro všechny sjezdaře
  • autogramiáda hráčů A týmu

Závody ve slalomu budou probíhat po celou dobu akce u spodního vleku a vyhodnocovány budou každou celou hodinu. Zajímavé ceny může tedy vyhrát každý po celý den. Soutěžit se bude zvlášť v kategoriích dospělí, děti a speciální akce bude připravena pro členy našeho Dětského fanklubu! Všichni členové Dětského fanklubu mají zajištěno lyžování po dobu akce zdarma! Nejsi ještě členem? Nevadí - stačí si výhodné členství plné benefitů a mnoha dárků pořídit a na akci můžeš dorazit už jako fanoušek FKJ! Více informací o dětském fanklubu najdeš ZDE.

Po poledni bude akce ještě zpestřena autogramiádou vybraných hráčů A týmu, který se bude chystat na první domácí zápas jarní sezóny proti pražské Spartě.

Na akci není nutné se předem registrovat, pro účast v závodech bude probíhat registrace na místě.

Pro lepší představu se můžete podívat, jak proběhlo Lyžování s Jizerkou v loňském roce nebo v minulém týdnu letos.

Těšíme se znovu na viděnou na svahu!

Pozn. V případě nepřízně počasí si pořadatel vyhrazuje právo akci zrušit nebo upravit její program.