Lyžování s Jizerkou 2017

Přijďte si vyzkoušet své lyžařské dovednosti na závody ve slalomu! Už tento pátek se koná akce Lyžování s Jizerkou pro malé i velké v areálu Severák v Jizerských horách.

Lyžování s Jizerkou navazuje na loňskou úspěšnou akci a koná se tentokrát v pátek 10. února 2017 v čase 10 až 15 hodin opět na sjezdovce v areálu Severák v Jizerských horách.

O zábavu se bude po celý den starat náš maskot sova Jizerka. Akce je ale určena nejen dětem ale i všem dospělým fanouškům našeho klubu.

Na co se kromě Jizerky můžete ještě těšit?

• závody ve slalomu o zajímavé ceny
  • muzika a doprovodný program
  • čaj zdarma pro všechny sjezdaře
  • autogramiáda hráčů A týmu

Závody ve slalomu budou probíhat po celou dobu akce u spodního vleku a vyhodnocovány budou každou celou hodinu. Zajímavé ceny může tedy vyhrát každý po celý den. Soutěžit se bude zvlášť v kategoriích dospělí, děti a speciální závody jsou připravené pro členy našeho Dětského fanklubu!

Ve 13 hodin bude akce zpestřena autogramiádou vybraných hráčů A týmu, který se den předtím vrátí ze soustředění z Portugalska.

Všichni členové Dětského fanklubu mají zajištěno lyžování po dobu akce zdarma! Nejsi ještě členem? Nevadí - stačí si výhodné členství plné benefitů a mnoha dárků pořídit a na akci můžeš dorazit už jako fanoušek FKJ! Více informací o dětském fanklubu najdeš ZDE.

Na akci není nutné se předem registrovat, pro účast v závodech je pouze nutné prokázat se na místě svojí permanentní vstupenkou.

Pro lepší představu se můžete podívat, jak proběhlo Lyžování s Jizerkou v loňském roce.

Těšíme se v pátek na viděnou na svahu!

Pozn. V případě nepřízně počasí si pořadatel vyhrazuje právo akci zrušit nebo upravit její program.

Author Štěpán Hanuš