Rozhovor
11
březen
2017

Kouč řešil absenci Doležala


Jablonecká jarní série bez porážky skončila v sobotním odpoledni na pražské Julisce. Jablonecký kouč Zdeněk Klucký řešil na pozápasové tiskové konferenci především problémy v útočné fázi.

Domácí trenér Jaroslav Hynek byl po zápase spokojen především se třemi získanými body. „Před zápasem jsme si vyhodnocovali naše předchozí duely a dospěli jsme k tomu, že nám ve finální fázi chybělo více timingu, proto jsme chtěli dnes více riskovat. V samotném zápase to bylo vidět hlavně v samém začátku, vypramenila z toho i úvodní branka a další dvě naše příležitosti. Začátek druhé půle byl z naší strany opět dobrý, ale pak bylo vidět na hráčích, že jim výsledek zápasu svazoval nohy. Souboj nakonec dopadl vítězně, což je pro nás obrovsky důležité. Soupeř prakticky neměl žádnou šanci. Jsme spokojeni se třemi body, s hrou už méně,“ uvedl na tiskové konferenci kouč Dukly.

Jablonecký kouč Zdeněk Klucký neměl po zápase příliš důvodů k radosti. „Po naší hrubé dvojchybě, jsme si nechali hned v úvodu vstřelit branku. Chyboval Zelený i Valeš, oba na tom gólu mají stejný podíl viny. Směrem dopředu jsme si toho moc nevytvořili, i když v druhé půle jsme se trochu zlepšili, vepředu nám schází viditelně Doležal. I když tam střídáme hráče, nedostáváme se vůbec lehce do šancí. Musíme teď pracovat na dalších variantách v útoku, zkoušeli jsme tam Mihálika i Zreláka. Další útočníky nemáme, musíme se nad tím zamyslet. Martin Doležal nám tam dělal strašně moc černé práce. Jeho síla a vitalita nám teď chybí, bez něj nejsme schopni vyhrávat souboje. Skončilo to 1:0 po naší chybě, domácí vyhráli asi zaslouženě,“ konstatoval na závěr svého hodnocení kouč Jablonce.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | Ochrana osobních údajů | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.