Rozhovor
duben

Klucký: Nebyli jsme horším mužstvem

Šancí plno, ale gólově se opět jabloneckým hráčům na hřišti soupeře nevedlo. Především tato statistika trápila po zápase trenéra Zdeňka Kluckého.

ePojisteni.cz liga 2016/2017 | 24.kolo

:

Branky BRN: 17. Borys Tašči, 76. Jakub Řezníček

Branky JAB:

Pozitivně hodnotil utkání domácí lodivod Svatopluk Habanec. „Vyhráli jsme a máme tři body. Za vítězstvím jsme šli a konečně tak mohli potěšit naše fanoušky. Naše útočná hra se dnes potvrdila, ale výhra se nerodila lehce. Se štěstím jsme dali první branku, soupeř měl také příležitosti, byl hodně na míči a my jsme na to museli reagovat. Vyhráli jsme a já doufám, že nás to posune do určitého klidu,“ uvedl po zápase trenér domácích.

Zdeněk Klucký nemohl být po zápase spokojen, jeho tým ani v dalším kole nevstřelil branku na hřišti soupeře, ačkoliv si šancí dnes vypracoval dostatek. „Je to takové dvousečné, doteď jsme nedostávali branky, dnes jsme hráli na dva útočníky a prohráli o dva góly,“ dumal nad konečným výsledkem jablonecký kouč.

„Nebyli jsme ale dnes horším mužstvem. Byl to zajímavý fotbal na obě strany, bylo to vyrovnané utkání. Domácím se podařilo vstřelit pro nás nešťastnou branku, lobem přes záda, což se jim asi jen tak znova nepovede. Nějaké šance jsem si i dál vytvořili, ale neproměnili jsme je. Potom jsme dobývali domácí branku a z protiútoku jsme inkasovali na 2:0,“ zhodnotil průběh zápasu trenér Klucký.