Kluckého mrzel výsledek, Příbram byla lepší

FK Jablonec 1.FK Příbram
ePojisteni.cz liga, 25. kolo ne 23. 4. 2017, 13:15

Jak hodnotili šestigólovou přestřelku na jablonecké Střelnici trenéři příbramský Kamil Tobiáš a jablonecký Zdeněk Klucký?

Příbramští vyválčili první vítězství na hřišti soupeře nečekaně právě v Jablonci. Z bodů i střelecké produktivity svých svěřenců měl po zápase pochopitelně velkou radost kouč Středočechů Kamil Tobiáš. „Přijeli jsme dobře připraveni na hru soupeře. Hráli jsme aktivně a dobře kombinovali, podařilo se nám dát vedoucí branku. Po změně stran jsme přidali další velmi pěkné góly. Domácí mají nepochybně velkou kvalitu, kterou prokázali a dokázali vzápětí zdramatizovat průběh. Moji svěřenci ale nezazmatkovali a přidali čtvrtý gól. Pak už jsme utkání dotáhli do vítězného konce,“ těšilo vítězství lodivoda Příbrami.

První porážku na domácí půdě těžko zkousával jablonecký trenér Zdeněk Klucký. „Připravovali jsme se a věděli jsme, že Příbram hrála velmi dobře poslední zápasy a to nejen proti Karviné. Bohužel i u nás potvrdila svou formu. Nechali jsme si dát první branku a další v průběhu druhého poločasu. Utkání jsme nezvládli, pořád jsme jen dotahovali. Věřili jsme, že bychom s tím mohli ještě něco udělat za stavu 2:3, ale přišla čtvrtá branka soupeře,“ nemohl být spokojen domácí trenér.

„Mrzí mě ten konečný výsledek, nejen kvůli spekulacím, ale přišli jsme také o šňůru podařených domácích zápasů bez porážky na domácí půdě. Příbram dnes byla gólově lepší a my jsme si s ní nedokázali poradit. Vstřelila nám čtyři krásné branky a mně nezbývá, než jim pogratulovat,“ shrnul utkání jablonecký kouč.