prosinec

Klub přispěl na Zelený život

Při nedělním utkání Jablonce s Plzní vyvrcholila sbírka Nadačního fondu Zelený život, který spojil opět všechny týmy SYNOT ligy. Tentokrát nadace podpořila Kryštofa B., který trpí spinální maskulární atrofií. Hráči Jablonce spolu s vedením klubu přispěly nadaci na tento projekt částkou 10.000,- Kč.

Synot liga 2014/15 | 16.kolo

:

Branky JAB: 66. Jan Kopic

Branky PLZ: 52. Stanislav Tecl, 90. Radim Řezník

Šek s vybranou částkou předal zástupkyni Nadačního fondu Zelený život Michaele Veselé před utkáním s Plzní zraněný obránce Vít Beneš. „Jako hráči vnímáme fakt, že ne každému se poštěstí mít možnost užívat si života. A pokud existuje možnost, aby se Kryštof vyléčil, určitě mu na léčbu moc rádi přispějeme,“ řekl ze celou kabinu obránce Beneš a kromě šeku daroval Kryštůfkovi také dres podepsaný všemi hráči.

Kryštof B. navštívil se svou rodinou jablonecký zápas podzimu a sledoval tak nešťastnou porážku domácích „I za tu krátkou dobu jsme poznali, že jsou Kryštůfek i celá jeho rodina pozitivně naladěni, což je v jeho situaci hrozně důležité. Za celý klub mu přejeme hodně štěstí a co nejlepší průběh léčení,“ dodal obránce zelenobílých.