Aktualita
14
červen
2017

Kapitán Hübschman zůstává na Střelnici!


Kapitán týmu Tomáš Hübschman bude v Jablonci pokračovat ještě v příští sezoně. Tři týdny po skončení ligového ročníku prodloužil svůj kontrakt o rok do 30. června 2018.

Nejzkušenější člen jablonecké kabiny, vítěz Poháru UEFA a bronzový účastník ME 2004 v Portugalsku, si dosud v Jablonci připsal 75 startů v posledních třech sezónách. Navíc už oblékal jablonecký dres v 29 zápasech v sezoně 2000/2001, kdy naskočil do prvoligového fotbalu vůbec poprvé.

Vedení FK Jablonec se rozhodlo Tomášovi nabídnout nový kontrakt, aby měli mladí hráči v kabině správného a zkušeného lídra. „Rozhodli jsme se Tomášovi nabídnout prodloužení stávajícího kontraktu ještě o jeden rok. Je to zkušený hráč a pro tým je platný nejen svými výkony na hřišti, ale i svým přístupem v kabině,“ komentuje setrvání kapitána týmu ředitel klubu Petr Flodrman.

Tomáš Hübschman má za sebou bohatou a úspěšnou kariéru. Přesto ještě má fotbalu co dát. „Domluvili jsme se na prodloužení smlouvy a našli jsme společnou řeč. Pořád cítím, že mám týmu co dát,“ říká jablonecký kapitán Tomáš Hübschman, jedna z největších osobností české ligy.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | Ochrana osobních údajů | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.