červen

Kapitán Hübschman zůstává na Střelnici!

Kapitán týmu Tomáš Hübschman bude v Jablonci pokračovat ještě v příští sezoně. Tři týdny po skončení ligového ročníku prodloužil svůj kontrakt o rok do 30. června 2018.

Nejzkušenější člen jablonecké kabiny, vítěz Poháru UEFA a bronzový účastník ME 2004 v Portugalsku, si dosud v Jablonci připsal 75 startů v posledních třech sezónách. Navíc už oblékal jablonecký dres v 29 zápasech v sezoně 2000/2001, kdy naskočil do prvoligového fotbalu vůbec poprvé.

Vedení FK Jablonec se rozhodlo Tomášovi nabídnout nový kontrakt, aby měli mladí hráči v kabině správného a zkušeného lídra. „Rozhodli jsme se Tomášovi nabídnout prodloužení stávajícího kontraktu ještě o jeden rok. Je to zkušený hráč a pro tým je platný nejen svými výkony na hřišti, ale i svým přístupem v kabině,“ komentuje setrvání kapitána týmu ředitel klubu Petr Flodrman.

Tomáš Hübschman má za sebou bohatou a úspěšnou kariéru. Přesto ještě má fotbalu co dát. „Domluvili jsme se na prodloužení smlouvy a našli jsme společnou řeč. Pořád cítím, že mám týmu co dát,“ říká jablonecký kapitán Tomáš Hübschman, jedna z největších osobností české ligy.