Juniorka v přípravě zdolala Jabloneček

FK Jablonec TJ Sokol Jablonec nad Jizerou
4:3
Příprava juniorka, přát. so 24. 1. 2015, 13:00

Svěřenci trenérů Pavla Drska a Jiřího Hlouška v sobotu přivítali divizní celek Jablonce nad Jizerou. Naši hráči U21 zvítězili 4:3 gólem v závěru zápasu.

Jablonec šel do vedení proti farmě již v 10. minutě, když se trefil po přihrávce Palatického Jakub Kuhn. O pár minut později se soupeři podařilo srovnat, ale poločasové vedení vrátil Jablonce Palatický, kterému asistoval Štěpánek - 2:1.

Čtvrt hodiny po změně stran Jablonec nad Jizerou opět vyrovnal, ale o pět minut později se prosadil domácí Nesládek po nahrávce aktivního Palatického - 3:2. Hosté se ale nevzdávali a v 76. minutě vyrovnali na 3:3. Dvě minuty před koncem se do vápna hostů probíjel Nesládek, který byl faulovaný. Nařízenou penaltu proměnil s přehledem Skwarczek a zajistil Jablonci výhru 4:3.

Další utkání odehraje juniorka v sobotu 31. ledna s týmem Semil. Hraje se na UMT Mozartova od 13 hodin.