Juniorka
září

Junioři získali první výhru na Dukle!

Náš juniorský tým získal v 6. kole první vítězství v soutěži. Na půdě Dukly Praha vyhráli junioři 1:0.

Juniorská liga 2017/2018 | 6.kolo

:

Branky DUK:

Branky JAB: 15. Krištof

Favoritem v utkání byla Dukla Praha, protože Jablonec zajížděl do Prahy s nulou na bodovém kontě. Oba celky hrály opatrný fotbal, takže nejpodstatnější moment se odehrál již v 15. minutě zápasu. Pleštil centroval z pravé strany do vápna, kde si našel prostor Denis Krištof a střelou k levé tyči otevřel skóre zápasu. Vedoucí branka nás uklidnila a během prvního poločasu jsme Duklu do ničeho vážného nepustili. První dějství skončilo za našeho vedení 1:0.

Začátek druhého poločasu odstartoval dobrou střelou Adam Houser, jeho gólový pokus ale zlikvidoval brankář Czechowsky a Jablonec získal roh. O chvíli později připravil velkou šanci Schön, když unikl po levé straně, našel spoluhráče před brankou, ale finální střela mířila pouze do ochranné sítě. Našim hráčům tentokrát dobře fungovala defenziva a Dukla se za celý zápas nedostala do vážnější šance. Tečku za výsledkem mohl udělat Houser v 79. minutě. Jeho střela z přímého volného kopu zamířila jen těsně nad branku Dukly.

Do konce utkání se již nic zásadního nestalo a naši junioři získali první důležité body v Juniorské lize.