Jizerka zdravila lyžaře na Severáku

Sovička Jizerka zpříjemnila svou návštěvou lyžaře v areálu Severák v Hraběticích a spolu s trojicí fotbalistů pak asistovala u slalomových závodů pro veřejnost. Povedená akce se uskuteční v letošní zimě ještě jednou!

Po celý den průběžně každou hodinu docházelo k vyhodnocení nejrychlejších závodníků na slalomové trati u spodního vleku, a to ve čtyřech kategoriích (ženy, muži, dívky a chlapci). Mezi branky "fotbalového" slalomu se během celého dne spustilo nakonec přes dvě stě nadšených lyžařů.

Součástí povedené akce byla také krátká autogramiáda hráčů ligového mužstva Víta Beneše, Davida Bredy a Matěje Hanouska. Trojice fotbalistů potom předávala ceny nejrychlejších závodníkům. Mezi cenami byly samozřejmě především hodnotné dárky z klubového fanshopu. Několik členů dětského fanklubu využilo nabídky FK Jablonec k lyžování po celý den zdarma.

Pokud jste se nemohli akce zúčastnit, nemusíte smutnit. Lyžování s Jizerkou se uskuteční ještě jednou během jarních prázdnin pro jablonecký okres - tedy v týdnu od 20. do 24. února 2017. O přesném termínu budeme ještě informovat.

Ski Areál Severák jsme dostatečně otestovali a pro nadšené lyžaře z řad našich fanoušků ho můžeme jen doporučit. Ceny skipasů a další informace k provozu vleků nebo sněhové podmínky na sjezdovkách v Hraběticích najdete zde.

Author Redakce