Jablonec hasičům

FK Jablonec FC Hradec Králové
Synot liga, 23. kolo pá 10. 4. 2015, 18:00

Fotbalový klub FK BAUMIT Jablonec se rozhodl věnovat svůj nejbližší domácí ligový zápas proti FC Hradec Králové profesionálním i dobrovolným hasičům pod názvem JABLONEC HASIČŮM. V rámci ojedinělého projektu v českém fotbalovém prostředí jim tak chce společně se svými fanoušky poděkovat za jejich obětavou a náročnou práci.

V pátek 10. dubna se na Střelnici uskuteční jedinečná společenská akce, při které budou mimo jiné za své hrdinské činy oceněni zástupci profesionálních i dobrovolných hasičů v jabloneckém regionu. Zápas bude doprovázet pestrý program s hasičskou tématikou, který bude výrazně zaměřen také na dětskou fanouškovskou základnu. Detailní informace k celému zápasovému programu budou zveřejněny v týdnu před utkáním.

Do utkání s Hradcem Králové zbývá ještě několik týdnů, přesto již nyní probíhá náročná příprava na celou kampaň. Patrony projektu Jablonec hasičům se stali klíčoví obránci mužstva Vít Beneš a Filip Novák, kteří si focení i natáčení v minulém týdnu náramně užili.

Hráči strávili odpoledne s místními hasiči

Tisková konference na stanici hasičů

Jak vypadá práce hasičů z Jablonecka?

Doprovodný program utkání v hasičském stylu

Příběh Josefa Černého: Žebřík do nebe

Příběh Pavla Kurfiřta: Vzkříšení