Jablonec dnes hostí Bohemians Praha

FK Jablonec Bohemians Praha
Přátelská utkání, přát. so 24. 1. 2015, 11:00

Zimní přípravné období nabídne v sobotu další přátelské utkání ligového týmu Jablonce. Do Mšena přijede celek Bohemians Praha.

První domácí přípravné utkání odehrál Jablonec ve středu proti účastníkovi druhé polské ligy MKS Miedź Legnica. Hosté byli velmi houževnatým soupeřem, ale svěřenci Jaroslava Šilhavého našli na jejich styl recept. V úvodu článku najdete videosestřih z utkání.

Dvě branky ve druhé polovině zápasu zaznamenal Jan Kopic, čímž rozhodl o výhře 3:1. V prvním dějství vstřelil svou první branku na území České republiky ve svém novém působišti Valerijs Šabala. Lotyšský reprezentant si našel hlavou přesný Crnkićův centr.

Náš soupeř hrál svůj první zápas zimního období v neděli 18. ledna proti Mladé Boleslavi. S kombinovaným mužstvem ligových hráčů a kluků z juniorky remizoval Střížkov 3:3. Pražané přitom již prohrávali 3:0.

Utkání FK BAUMIT Jablonec - Bohemians Praha začíná v 11 hodin na umělé trávě v Mozartově ulici. Nabitá zápasová sobota však pokračuje ve Mšeně také po zápasu A týmu. Od 13 hodin nastoupí juniorka proti Jablonci nad Jizerou. V 15 hodin se na řadu dostane ligový dorost U19, který přivítá soupeře z Mladé Boleslavi.

Těšíte se na jaro? Naši hráči do startu ligy odehrají ještě šest přípravných zápasů, ve kterých vyladí formu na odvetné ligové zápasy, u kterých byste neměli chybět. Pořiďte si výhodnou jarní permanentku -> ZDE

Author Redakce