duben

Informace pro fanoušky pro zápas v Brně

Přinášíme důležité informace o vstupenkách, dopravě i bezpečnosti pro všechny fanoušky, kteří se chystají podpořit naše hráče v sobotním utkání v moravské metropoli.

ePojisteni.cz liga 2016/2017 | 24.kolo

:

Branky BRN: 17. Borys Tašči, 76. Jakub Řezníček

Branky JAB:

Stadion

Název: Městský fotbalový stadion SRBSKÁ

Kapacita stadionu: 10.200 míst

Rozměry hřiště: 105 x 68 m

Otevření / poslední rekonstrukce: 1949 / 2001

Umístění sektoru hostů: Sektory C a D na jižní tribuně (vstupem garážovým dvorem z ulice Červinkova)

Vstupenky

Cena vstupenky do hostujícího sektoru: 150,- Kč (bez možnosti dalších slev), kompletní ceník k náhledu zde.

Předprodej: Vstupenky zakoupíte na pokladnách stadionu před utkáním, které se otevírají už v deset hodin. Samotný stadion pak otevře své brány hodinu a půl před výkopem. Pokladna u sektoru hostů je umístěna přímo u sektoru za prostorem pro provedení bezpečnostní kontroly. Tato pokladna se v sobotu otevře v 13:30 hodin.

Dopravní spojení

GPS navigace: mapy.cz / google maps

Parkoviště: dostatečně veliké parkovací plochy se nacházejí přímo v okolí stadionu (např. ulice Vodova nebo Purkyňova). Dodržujte prosím instrukcí policie a pořadatelské služby.

Bezpečnostní informace

Před vstupem na stadion bude provedena osobní prohlídka každého diváka. se zvýšeným důrazem na kontrolu pyrotechniky a konzumace alkoholických nápojů. Proto doporučujeme dostavit se ke stadionu s dostatečným časovým předstihem. Na stadion je přísně zakázáno vnášet jakoukoliv pyrotechniku. Až poté po provedení prohlídky bude fanoušek vpuštěn k pokladně k zakoupení vstupenky. V případě zájmu o použití choreografie či jiných transparentů je nutné hlásit předem a každé choreo stejně jako jiné bannery a plachty musejí projít schválením ze strany obou klubů. K tomu je možné využít klubový email fanousci@fkjablonec.cz.

Sektor pro hostující fanoušky je vybaven dostatečným počtem toalet pro muže i ženy. Občerstvení bude zajištěno donáškovou službou.

Doporučujeme důkladně si nastudovat a dodržovat Návštěvní řád klubu FC Zbrojovka Brno. Hostující sektor je monitorován kamerovým systémem a je vybaven vlastním sociálním zařízení a stánkem s občerstvením.