Aktualita
13
duben
2017

Informace pro fanoušky pro zápas v Brně


Přinášíme důležité informace o vstupenkách, dopravě i bezpečnosti pro všechny fanoušky, kteří se chystají podpořit naše hráče v sobotním utkání v moravské metropoli.

ePojisteni.cz liga 2016/2017 | 24.kolo


2
:
0
1:0

Branky BRN: 17. Borys Tašči, 76. Jakub Řezníček

Branky JAB:


Stadion

Název: Městský fotbalový stadion SRBSKÁ

Kapacita stadionu: 10.200 míst

Rozměry hřiště: 105 x 68 m

Otevření / poslední rekonstrukce: 1949 / 2001

Umístění sektoru hostů: Sektory C a D na jižní tribuně (vstupem garážovým dvorem z ulice Červinkova)

Vstupenky

Cena vstupenky do hostujícího sektoru: 150,- Kč (bez možnosti dalších slev), kompletní ceník k náhledu zde.

Předprodej: Vstupenky zakoupíte na pokladnách stadionu před utkáním, které se otevírají už v deset hodin. Samotný stadion pak otevře své brány hodinu a půl před výkopem. Pokladna u sektoru hostů je umístěna přímo u sektoru za prostorem pro provedení bezpečnostní kontroly. Tato pokladna se v sobotu otevře v 13:30 hodin.

Dopravní spojení

GPS navigace: mapy.cz / google maps

Parkoviště: dostatečně veliké parkovací plochy se nacházejí přímo v okolí stadionu (např. ulice Vodova nebo Purkyňova). Dodržujte prosím instrukcí policie a pořadatelské služby.

Bezpečnostní informace

Před vstupem na stadion bude provedena osobní prohlídka každého diváka. se zvýšeným důrazem na kontrolu pyrotechniky a konzumace alkoholických nápojů. Proto doporučujeme dostavit se ke stadionu s dostatečným časovým předstihem. Na stadion je přísně zakázáno vnášet jakoukoliv pyrotechniku. Až poté po provedení prohlídky bude fanoušek vpuštěn k pokladně k zakoupení vstupenky. V případě zájmu o použití choreografie či jiných transparentů je nutné hlásit předem a každé choreo stejně jako jiné bannery a plachty musejí projít schválením ze strany obou klubů. K tomu je možné využít klubový email fanousci@fkjablonec.cz.

Sektor pro hostující fanoušky je vybaven dostatečným počtem toalet pro muže i ženy. Občerstvení bude zajištěno donáškovou službou.

Doporučujeme důkladně si nastudovat a dodržovat Návštěvní řád klubu FC Zbrojovka Brno. Hostující sektor je monitorován kamerovým systémem a je vybaven vlastním sociálním zařízení a stánkem s občerstvením.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter