duben

Hrubý dostal za Brno nejlepší známky

Brankář Vlastimil Hrubý sice inkasoval v Brně dvě branky, přesto jeho výkon jablonečtí fanoušci ocenili nejvyššími známkami z celého mužstva.

ePojisteni.cz liga 2016/2017 | 24.kolo

:

Branky BRN: 17. Borys Tašči, 76. Jakub Řezníček

Branky JAB:

Hlasování se zúčastnili kromě permanentkářů nově také registrovaní uživatelé diskuzního fóra na klubovém webu. Všichni pak hodnotili jednotlivé hráče známkou 1-5 (5 jako nejlepší, 1 za nejhorší výkon).

Jeden z hlasujících majitelů permanentek od nás opět získává poukaz na zboží z fanshopu v hodnotě 100 korun. Nejrychlejší správnou odpověď odeslal v rámci pravidel permanentkář Pavel Vlk, kterému gratulujeme k již druhé výhře po sobě!

Brankář Hrubý nejlepším hráčem

Známky všech hráčů se udržely u většiny hráčů nad průměrem a fanoušci si cenili výkonu celé obrany a ze všeho nejvíce pak brankáře Vlasty Hrubého, který obdržel v průměru téměř čtyři hvězdičky. Průměrné známky hráčů podle hodnocení permanentkářů za utkání FC Zbrojovka Brno vs. FK Jablonec vypadají následovně:

Vlastimil Hrubý (3,8 *) - Nikola Janković (3,1 *), Luděk Pernica (3,2 *), Vít Beneš (3,6 *), Matěj Hanousek (3,1 *) - Petr Jiráček (2,2 *) - Michal Trávník (2,8 *), Martin Pospíšil (2,9 *), Jaroslav Zelený (2,8 *) - Ondřej Mihálik (2,7 *), Jaroslav Diviš (2,4 *).

Náhradníci s odehranými alespoň 20 minutami: Mirzad Mehanović (2,6 *), Martin (2,7 *).