prosinec

Hráči navštívili dětský domov

Ve středu 3. prosince se dvojice hráčů FK BAUMIT Jablonec vydala do dětského domova v Jablonci nad Nisou. Členové základní sestavy Luděk Pernica a Vlastimil Hrubý pozdravili děti, předali jim mikulášskou nadílku i předčasné vánoční dárky.

Ještě předtím rozdali dětem podepsané kartičky a zodpověděli dotazy dětí i přítomných vychovatelek ze zákulisí života profesionálního fotbalisty. Diskuze se dotkla i posledního ligového utkání s Plzní, které skupina dětí z dětského domova také navštívila.

Všechny děti dostaly na závěr setkání adventní čokoládové kalendáře s klubovým motivem a pro celou skupinu měli Pernica s Hrubým připravené fotbalové balóny, které udělaly především přítomným chlapcům velkou radost.