leden

Hráči Jablonce zahájili zimní přípravu

Symbolicky s přívaly nového sněhu byla ve středu 3. ledna zahájena zimní příprava na jarní část HET ligy. Tým Jablonce doznal několika změn.

S hráči se poprvé sešel také nový brankář Jan Hanuš, který do Jablonce přestoupil z Jihlavy. Návrat do jablonecké kabiny čekal také na Davida Lischku a Davida Bredu, kteří se vrátili z hostování. Na startu přípravy se hlásil trenérovi Petru Radovi také útočník Stanislav Tecl, který prozatím zůstává s naším týmem. Z juniorky se k týmu připojili Matěj Kubista a Patrik Schön.

Na cestu z Jablonce se vydal brankář Roman Valeš, který jaro stráví v Jihlavě, jeho brankářský kolega Michal Bárta dostal svolení zahájit přípravu s Baníkem Ostrava a Jakub Janetzký začne přípravu v Opavě, kde by měl na jaře hostovat.

V sobotu nás čeká první utkání v přípravě, kdy na UMT ve Mšeně v Mozartově ulici přivítáme Velké Hamry. Hraje se 6. ledna od 11 hodin.

Kádr FK Jablonec pro zimní přípravu

Brankáři: Jan Hanuš, Vlastimil Hrubý, Martin Klement

Obránci: Matěj Hanousek, Tomáš Holeš, Tomáš Hübschman, Nikola Janković, Martin Kouřil, Marek Kysela, David Lischka, Luděk Pernica, Jaroslav Zelený

Záložníci: David Breda, Jaroslav Diviš, Matěj Kubista, Vojtěch Kubista, Lukáš Masopust, Jakub Považanec, Patrik Schön, Michal Trávník, Adam Houser