This text will be replaced
Rozhovor
březen

Hodnocení trenérů utkání s Hradcem Králové

Jablonec si proti ohroženému Hradci Králové připsal tři důležité body. Jak utkání komentovali oba trenéři úterní podzimní dohrávky?

Hradec Králové nezvládl další vypjatý duel ve svém boji o záchranu a kouč Milan Frimmel nesl porážku na jablonecké Střelnici nelibě. „Nezačali jsme vůbec špatně, hrála se poměrně vyrovnaná partie a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom měli dostat první gól. Ale z ničeho nic jsme rázem pohrávali o dva góly po dvou dobrých centrech soupeře ze strany. V poločase jsme si řekli, že se musíme zlepšit v defenzivní činnosti. Nabádal jsem hráče, že výsledek je pro domácí stále ošidný. Podařilo se nám ale pouze snížit, a proto Jablonec zvítězil zaslouženě. Vnímáme, jak se mužstvo prezentuje herně, ale hraje se na body a ty my opět nemáme,“ smutnil po zápase kouč Východočechů.

Jablonec si po nepřesvědčivém výkonu na Dukle připsal v dohrávce důležité tři body a trenér Zdeněk Klucký hodnotil utkání následovně. „Oběma týmům šlo o hodně. Nebyli jsme od nich vzdáleni daleko a potřebovali jsme dnes vyhrát. Vstoupili jsme do toho zápasu hůř než soupeř, po dvaceti minutách jsme se dostali do tempa a vstřelili dvě branky. Měli jsme tam dál dobré akce. Hradec pak hrál vabank a neměl už co ztratit. Východočechům se povedlo skórovat a my se báli o výsledek. Ale vyhráli jsme a to je dnes to důležité,“ uvedl po zápase kouč Jablonce.