červenec

Fleetwood Town prvním soupeřem v Rakousku

Jablonecký výprava se během dneška přesunula do Rakouska, kde tým rozbalí svůj herní kemp. Už v sobotu hráče čeká první přípravný zápas s třetiligovým anglickým celkem Fleetwood Town FC.

Přátelská utkání 2017/2018 | příp.

:

Branky JAB: 68. Hanousek

Branky FLE: 88. Coyle, 90. Maguire

Tým z Velké Británie působí ve třetí nejvyšší anglické soutěži s názvem EFL League One. Zde loni obsadil čtvrtou příčku a probojoval se tak do závěrečného play-off, které hraje šest nejlepších týmů soutěže.

Svěřenci 48-letého německého kouče Röslera se nyní snaží v podhůří rakouských Alp zapracovat do svého týmu nováčky, nově i pravého obránce Leedsu United Coyleho. Mezi největší hvězdy týmu Angličanů patří obránce Amrari´i Bell či útočník Evertonu Conor McAleny.

Anglický tým už má za sebou dvě přípravné utkání, minulý týden porazil skotský Queen of South 1:0 a tento týden podlehl německému Karlsruhe 1:2.

Jablonecký tým čekal po pátečním přejezdu pod Alpy hned od 18 hodin první trénink a již zítra naši hráči nastoupí k prvnímu ze tří plánovaných přípravných duelů. O případném vysílání sobotního zápasu na internetu Vás budeme informovat během zítřka. Sledujte naše webové strány a sociální sítě.

Utkání začíná v sobotu 15. července od 18 hodin v Kössenu.