Fanoušci chystají výjezd na Bohemku!

Fanoušci FK Jablonec pořádají na poslední utkání před zimní přestávkou výjezd do Prahy! Na utkání s Bohemians Praha 1905 je připraven autobus. Pomozte našim fanouškům autobus naplnit.

Zápas proti Bohemians Praha 1905 začíná v sobotu 5. prosince od 17:30 hodin. Skupina fanoušků z našeho kotle pořádá výjezd autobusem. Sraz je stanoven na 14:00 - 14:15 u Letního kina a odjezd je plánován ve 14:30.

Cena zájezdu závisí na počtu cestujících, bude se pohybovat v rozmezí 200 až 250 Kč a v ceně není zahrnuta vstupenka. Cena vstupenky do Ďolíčku je 150 korun a v prodeji budou na pokladně u sektoru pro fanoušky hostů. Brány stadionu Bohemky se otevírají hodinu a půl před začátkem zápasu.

Závazné přihlášky pište do zpráv na Facebook Ultras Jablonec nebo na email jablonec.supporters@email.cz. Kdo chce jet, ať se přihlásí co nejdříve! Kapacita autobusu je omezená.

Věříme, že pomůžete dotáhnout náš tým ke třem bodům!

Odkaz na událost na Facebooku

Odkaz na Ultras Jablonec