Aktualita
17
červen
2017

EURO U21: Úspěšný vstup Slovenska


Fotbalisté Slovenska U21 v čele s kapitánem Adamem Zreľákem vstoupili úspěšné do evropského šampionátu hráčů do 21 let. Domácí Polsko porazili 2:1.

Náš útočník Adam Zreľák nechyběl v základní sestavě s kapitánskou páskou. Vstup do zápasu měli lepší hráči domácího Polska, když hned v první minutě otevřel skóre hlavou Lipski. Slovensko ukázalo svou sílu a ve 20. minutě vyrovnal Valjent a ve druhém poločase dokonal obrat v 78. minutě Šafranko.

Adam Zreľák se ocitl v několika zajímavých situacích. Největší šanci měl ve 25. minutě. Mihalík napřáhl za vápnem a vyslal tvrdou ránu. Tu brankář Polska neudržel a k míči se dostal Zreľák. Při zakončení se mu pod nohy na poslední chvíli vrhl polský gólman a gólové zakončení zneškodnil.

Hodně lidem zatrnulo v 70. minutě, kdy Slovensko zahrávalo standardní situaci a jeden ze Zreľákových spoluhráčů mu ve snaze dostat se k míči přišlápl levou nohu. Za pár minut šel Adam ze hřiště. Podle trenéra Slovenska Pavla Hapala nebylo střídání vynucené kvůli zranění. "Měli jsme to střídání nachystané, jeho fyzické manko po zranění musíme brát do úvahy. Takže toto střídání nebylo vynucené zraněním v tomto zápase," říká slovenský trenér po vítězném utkání.

Foto: UEFA.com

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | Ochrana osobních údajů | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.