Rozhovor
březen

Dvougólový Zrelák se cítí líp a líp

Útočník Adam Zrelák si dočkal v utkání s Jihlavou premiérových tref v zelenobílém dresu. Dvěma přesnými zásahy pomohl k vysoké pětibrankové výhře a jak prozradil v rozhovoru, cítí se líp a líp.

ePojisteni.cz liga 2016/2017 | 21.kolo

:

Branky JAB: 37. Vít Beneš, 42. Adam Zreľák, 58. Adam Zreľák, 66. Ondřej Mihálik, 71. Michal Trávník

Branky JIH:

Vstřelil si první dva góly v jabloneckém dresu. Jaké to jsou pocity?

Určitě super. Mám skvělou náladu a za první dva góly jsem moc rád. První jsem dal ramenem, ale takové góly padají a touhle brankou jsem to zlomil. Při druhé brance jsem šel se stoperem po míči, ale ten uklouznul a najednou jsem tam byl sám. Hodil jsem si balon dopředu, dostal jsem se před brankáře. Pálil jsem k tyči a gólman to stačil pouze tečovat. Navíc jsme vyhráli 5:0, takže pocity jsou krásné. Teď by to chtělo v tom pokračovat.

Jihlava hraje o záchranu. Jaký to byl soupeř?

Věděli jsme, že hraje o záchranu a že tady nemá co ztratit. Snažili jsme se kontrolovat hru a vstřelit první gól, což se nám podařilo. Potom jsme postupně dali v prvním poločase druhý a třetí a už jsme Jihlavu zlomili. Na konci to už bylo vše v naši režii a za 5:0 jsme všichni rádi. Dnešní vysoká výhra by nás neměla uspokojit a určitě jedeme dál.

Po těžkém a dlouhém zranění ses potřetí po sobě dostal do základní sestavy. Cítíš na sobě, že to jde pořád nahoru?

Z počátku to pro mě bylo těžké, ale každým zápasem se cítím líp. Dneska k tomu přišly i góly, takže věřím, že můj výkon půjde stále nahoru a budu pomáhat mužstvu.

V týdnu jste vyhráli v odloženém zápase s Hradcem. Teď jste doma vysoko porazili Jihlavu a asi se cítíte na to, abyste stoupali stále výš a výš.

I když obě mužstva hrála o sestup, tak to byly těžké zápasy a jsem rád, že jsme je zvládli. Teď si v reprezentační pauze trochu oddychneme a po ní jedeme dál. Kam až, to se ukáže.

Ty si moc neoddychneš, čeká tě reprezentační zápas hráčů do 21 let za Slovensko.

To máte pravdu, ale přesto se těším. Navíc v reprezentaci nejsem z mančaftu sám, jsou tam i Trávník a Mihálik. Hrajeme přátelák proti Česku, takže nás čeká derby.