Dorost U19 v generálce porazil Vltavín 6:2

Poslední přípravné utkání před startem soutěže náš dorost U19 zvládl na jedničku. V neděli 26. února pak od 10:15 hodin na UMT v Mozartově ulici začíná první mistrák s Duklou.

FK Jablonec - LOKO Vltavín 6:2 (5:1)

Jablonec vstoupil do utkání aktivně a během první čtvrthodiny vedl už 3:0.

První branku vsítil v 7. minutě obránce Hitka po rohovém kopu z pravé strany. V 10. minutě Tichý vyslal pravou stranou dopředu Haitla, jehož prudký centr na malé vápno usměrnil do sítě Vitkovič. Stejný hráč pak ve 14. minutě skóroval z dorážky potřetí. Ve 30. minutě Smíšek vysunul dopředu Landfelda a bylo to 4:0. Hosté snížili v 32. minutě přesnou střelou z trestného kopu od pravého rohu vápna. Minutu před koncem poločasu se prosadil Hlůže střelou po zemi, která proklouzla gólmanovi za jeho záda do sítě.

Po obrátce padl na každé straně už jen jeden gól. Nejprve v 57. minutě hosté dali svou druhou branku opět z trestného kopu, tentokrát od levého rohu vápna. Účet zápasu uzavřel v 72. minutě Díl, který levou stranou pronikl do vápna a zavěsil.

Střelci FK Jablonec: 10. a 14. Vitkovič, 7. Hitka, 30. Landfeld, 44. Hlůže, 72. Díl.

Sestava FK Jablonec: Hejtmánek - Tichý (46. Petržilka), Hitka, Kozák (68. Landfeld) - Haitl, Hlůže (46. Zezulka), Smíšek, Díl - Landfeld (46. Kováčik), Vitkovič (46. Benda).