Dorost U19 ukončil čekání na tři body!

FK Pardubice FK Jablonec
0:1
Česká liga U19 B, 14. kolo ne 12. 11. 2017, 10:15

Starší dorost U19 v České lize naplno bodoval po čtyřech remízách v řadě. Na půdě Pardubic vyhrál 1:0 gólem z druhého poločasu.

Trenér Michal Kolčava slavil se svým týmem úspěch v podobě zisku tří bodů v Pardubicích. Předchozí čtyři zápasy náš dorost remizoval a následně prohrál v penaltovém rozstřelu. Plný bodový zisk z Pardubic zařídil David Scholz, který se zapsal mezi střelce v 57. minutě zápasu. Herní převaha po celé utkání přinesla zasloužené vítězství.

"Po celé utkání jsme byli lepším týmem na míči. Oproti předešlým utkáním jsme hráli velmi pozorně a koncentrovaně. V prvním poločase jsme nastřelili tyč a další tři gólové šance nevyužili. Důležité bylo, že za dvacet minut hry v oslabení jsme neinkasovali, ba naopak jsme byli velmi aktivní. Do druhého poločasu jsme šli s cílem pokračovat ve výkonu z prvního dějství. Podařilo se nám po hezké akci vstřelit branku. Dále jsme hráli aktivně, ale začaly se na nás projevovat oslabení z prvního poločasu. Z brejkových situací ke konci utkání jsme mohli vstřelit další čtyři branky, což se bohužel nestalo. Jsem rád za vítězství, které je zasloužené. Dnes se opět ukázalo, že největší rezervy máme v zakončení. Utkání mělo skončit vyšším rozdílem. Všichni hráči zaslouží pochvalu za přístup a řádně "odmakané" utkání," hodnotí vítězný duel trenér Michal Kolčava.