Mládež
květen

Dorost U19 doma porazil Písek hladce 3:0

V zápase 28. kola České ligy porazil starší dorost FK Jablonec soupeře z Písku 3:0 (1:0).

Česká dorostenecká liga 2016/17 | 28.kolo

:

Branky JAB: 15. a 64. Kováčik, 48. Fofanah

Branky PIS:

Po úvodním vzájemném oťukávání se po čtvrthodině prosadil Jablonec. Branku vsítil z blízka Kováčík, čemuž předcházel rohový kop Zezulky z pravé strany a prudká rána Běliny z odraženého míče do levé tyče branky hostí. Ve 20. minutě z dálky vypálil Kozák a míč těsně branku přeletěl. Hosté se dostali do příležitosti až po půlhodině a dvakrát hlavou střílel Blažek, poprvé však branku minul a za pár minut mu míč lapil Klement.

V 48. minutě přidal druhý gól Fofanah, který využil míč Zezulky ze středu hřiště za obranu soupeře. Třetí branku a svou druhou pak dal v 64. minutě Kováčik. Jablonec si vedení a i čisté konto už pak s přehledem ohlídal.