14
únor
2018

Dorost U16 porazil Havlíčkův Brod 7:1

Dorost U16 trenéra Marcela Ocha odehrál o víkendu přípravné utkání proti starším hráčům Havlíčkova Brodu. Do Jablonce cestoval náš tým s výhrou 7:1.

Havlíčkův Brod U17 - FK Jablonec U16 1:7 (0:1)

Branky Jablonce: Kedroň 2, Fidra 2, Efenberk, Břenek, Körber

Sestava: Fiala (41. Přibyl) - Košata, Efenberk, Hušek, Váňa, Körber, Břenek, Kedroň, Šálek, Fidra, Hloušek

"Do utkání jsme vstoupili aktivně, drželi jsme míč a vytvářeli si brankové příležitosti. Bohužel jsme selhali ve finální fázi a první část tak skončila 0:1. Druhý poločas už se nám podařilo několik krásných fotbalových akcí, z nichž branky padly do sítě soupeře. Kluky chválím za zhruba 70 minut utkání, které jsme zvládli jak v obranné, tak útočné fázi velmi dobře. Hráli jsme organizovaně a individuální výkony některých hráčů přispívali naší dobré hře. Mrzí mě však přibližně desetiminutová pasáž, kdy jsme vypadli ze hry, hra byla hektická, hodně ztracených a odkopávaných míčů nám rozhodně nepomohlo a inkasovali jsme po nezodpovědném bránění. Nicméně z celkového pohledu je vítězství zasloužené a výkon podařený," hodnotí přípravný duel trenér Marcel Och.