Dobré tempo, pochvaloval si vítězství Valeš

FK Jablonec FC Botoșani
Přátelská utkání, přát. so 9. 7. 2016, 17:00

První poločas proti rumunské Botosani hájil jabloneckou branku brankář Roman Valeš. Příliš zásahů za pevnou obranou ale předvést nemusel.

O přípravném duelu s FC Botosani

Byl to dobrý zápas a slušný soupeř. Mělo to tempo a soupeř měl kvalitní mančaft. Myslím si, že jsme dneska podali dobrý výkon, byla to fakt jízda. Podle mě jsme vyhráli zaslouženě.

O svém vytížení v přípravě s rumunským týmem

Převážně jsem měl práci nohama. Oni žádnou větší šanci tu první půlku neměli. Spíš to bylo o dobré organizaci celé obrany a to se nám vedlo. Žádnou větší práci jsem tam neměl.

O šancích a podmínkách v přípravě

Jsem rád, že všechno drží a jsem hlavně zdravý. Mám možnost bojovat v bráně a jsem spokojený. Podmínky pro kvalitní přípravu tu jsou moc dobré. Zatím je tu vše na velmi dobré úrovni.

O souhře obránců s brankáři

Každý reaguje na něco jiného. Máme už za sebou tolik zápasů, že každý víme, co od sebe čekat. Už jde jen o nějaké drobnosti, které si řekneme, a k tomu slouží právě tato přípravná utkání.