Chystáte se na Slovácko?

1.FC Slovácko FK Jablonec
ePojisteni.cz liga, 17. kolo so 18. 2. 2017, 15:30

Jarní start ligy se nezadržitelně blíží. Pokud chcete podpořit naše borce o víkendu na Slováku, určitě si před cestou do Uherského Hradiště přečtěte důležité informace pro hostující fanoušky.

Stadion

Název: Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty

Kapacita stadionu: 8.000 diváků

Rozměry hřiště: 105 x 68 m

Otevření: 2003

Umístění sektoru hostů: Sektor D5 (D4)

Plánek stadionu ke stažení

Vstupenky

Cena vstupenky do hostujícího sektoru: jednotná 150,- Kč (bez možnosti dalších slev), kompletní ceník k náhledu zde.

Předprodej: Vstupenky zakoupíte na pokladnách stadionu před utkáním, které se všechny otevírají stejně jako celý stadion 1,5 hodiny před výkopem.

Speciální pokladna bude také určena přímo u sektoru pro hostující jablonecké fanoušky.

Dopravní spojení

GPS navigace: mapy.czgoogle maps

Parkoviště: nejbližší parkoviště k sektoru hostů nabízí obchodní dům Tesco, sektory pro hostující fanoušky jsou přístupné od ulice Stonky.

Bezpečnostní informace

Před vstupem na stadion bude provedena osobní prohlídka každého diváka. Na stadion je přísně zakázáno vnášet jakoukoliv pyrotechniku. V případě zájmu o použití choreografie je nutné hlásit předem a každé choreo stejně jako jiné bannery a plachty musejí projít schválením ze strany obou klubů. K tomu stejně jako jiným dotazům je možné využít klubový email fanousci@fkjablonec.cz.

Doporučujeme důkladně dodržovat Návštěvní řád klubu 1.FC Slovácko.

Další info

Dopravní uzavírky: pokud se chystáte dojet na zápas osobním autem, počítejte s dopravními uzavírkami v bezprostřední blízkosti stadionu (ulice Stonky a ul. 28.října).

Author Redakce