únor

Akreditace na Spartu pozastaveny

Vzhledem k omezené kapacitě tribuny pro média i pozic pro fotografy bylo pozastaveno udělování novinářských akreditací pro nejbližší domácí zápas Jablonce proti AC Sparta Praha.

ePojisteni.cz liga 2016/2017 | 18.kolo

:

Branky JAB: 10. Mirzad Mehanovič, 20. Mirzad Mehanovič, 87. Ondřej Mihálik

Branky SPA: 90. David Lafata (vl.)

Zvýšený zájem o první jarní utkání v Jablonci není jen mezi samotnými fanoušky, ale výrazně zvýšený zájem o návštěvu Střelnice v neděli projevili i novináři nejen z České republiky ale i ze zahraničí. Vzhledem k omezenému prostoru se klub rozhodl počínaje čtvrteční 15. hodinou ukončit možnost dodatečně se akreditovat pro zápas 18. kola FK Jablonec vs. AC Sparta Praha.

Všechny žádosti došlé do 23. února 2017 budou kladně vyřízeny a instrukce k vyzvednutí jednorázových akreditací obdrží novináři mailem. Celosezónní karty pro novináře i fotografy vydané FAČR, LFA i jabloneckým klubem jsou samozřejmě i pro tento zápas platné.

Více o systému akreditací se dozvíte zde.