Mládež
únor

Dorost U17 odehrál další zápasy v přípravě

Jablonecký dorost U17 odehrál o uplynulém víkendu dva přípravné zápasy. S SMS Lodž a Příbramí.

FK Jablonec - SMS Lodž 2:3 (0:3)

Branky Jablonce: Horáček L. 2

Sestava Jablonce: Mazánek (40. Ježek) - Kobr, Hnát, Málek, Janda - Sholz, Šimůnek, Coufal, Vrzák - Horáček Velich (40. Kaláb).

"Opět velice dobré utkání ve vysokém tempu, a to hlavně díky fyzicky zdatnému soupeři. První poločas diktoval tempo polský tým a zaslouženě v poločase vedl, když využil dvou chyb našeho gólmana a jedné chyby v rozehrávce. Ve druhém poločase naopak kralovalo naše mužstvo, ale i přes závěrečný drtivý tlak už nestačilo vyrovnat a vítězství si tak odvezl soupeř z Polska," hodnotí přípravný duel trenér Martin Kotyza.

1. FK Příbram - FK Jablonec 4:0 (0:0)

Sestava Jablonce: Mazánek (40. Ježek) - Kobr (40. Procházka), Hnát, Janda - Horáček, Šimůnek, Coufal, Černák, Vrzák - Velich, Hrušovský (40. Vobejda).

"Třetí zápas v deseti dnech opět s velmi silným soupeřem. Po počátečním tlaku domácích se hra vyrovnala a odehrávala se spíše ve středu pole. Pro nás to byla jedna z prvních zkušeností se systémem 3-5-2. Ve druhém poločase nás už soupeř jasně přehrál a to se projevilo i na skóre. V krátké době vstřelila Příbram čtyři branky a o výsledku bylo rozhodnuto. Tímto pro nás skončil blok zápasů s týmy, co hrají první dorosteneckou ligu. Tento blok hodnotíme pozitivně a je pro nás velkým ponaučením do budoucna," říká k utkání trenér Martin Kotyza.