Mládež
únor

Starší dorost prohrál s FK Přepeře

Zápas se hrál v rámci zimního turnaje FK Lomnice nad Popelkou na umělce v Mozartovce. Dorostenci v utkání doplatili na své chyby zejména ve druhém poločase, kdy zároveň nemalou roli sehrála i fotbalová zkušenost soupeře.

FK Jablonec U19/18 - FK Přepeře 1:4 (1:1)

Jablonec šel do vedení ve 27. minutě brankou Jákla, který obral o míč gólmana hostů a míč poslal do prázdné branky. Přepeře srovnaly za pět minut brankou Vokáčka, když jablonečtí nedokázali odvrátit míč poletující z jedné strany vápna na druhou. Ve druhém poločase hosté rozhodli zápas třemi brankami. Jednu dal Vlach z přímého kopu a další dvě přidal Řeháček.

Branka Jablonce: 27. Jákl

Sestava FK Jablonec: Vajner – Slezák (46. Vacek), Bělina, Ráček, Vostál (46. Malimánek) – Štěpánek, Jákl – Landfeld, Smíšek (46. Podzimek), Benda (46. Tokár) – Kratochvíla (60. Knitl).

"Pro nás to byla prospěšná konfrontace s týmem dospělých, který je aspirantem na postup do divize s řadou bývalých ligových hráčů. V utkání jsem byl spokojen s naší rozehrávkou a výstavbou hry od brankáře, která se nám dařila. V obranné fázi jsme hráli celkem pozorně, ale u obdržených branek jsme neřešili situace důsledně a důrazně. Bohužel, velké rezervy máme ve hře v útočné fázi, kde jsme nepřesní, nedůrazní a volíme složitá řešení. A poté nás stojí hodně sil opětovné přepnutí a bránění. Tam nás čeká ještě moc práce. Byl jsem spokojen, jak hráči utkání odpracovali po 10 dnech tréninků v kuse," hodnotí střetnutí trenér dorostu U19 Michal Kolčava.