Vstupenky na Slavii v prodeji

FK Jablonec SK Slavia Praha
ePojisteni.cz liga, 12. kolo ne 30. 10. 2016, 15:00

AKTUALIZOVÁNO! Duel proti svěřencům Jaroslava Šilhavého se hraje na Střelnici v neděli 30. října od 15 hodin a předprodej vstupenek zahajuje dnes.

Slavia vyhrála šest posledních ligových zápasů a do Jablonce tak přijede nesmírně těžký soupeř. Po změnách ve vedení sportovního úseku si náš celek po dlouhé době dojel pro výhru na hřiště Příbrami a zlepšený výkon bude chtít potvrdit před svým publikem.

Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek na zápas FK Jablonec - SK Slavia Praha byl zahájen v pondělí 24.10. a z bezpečnostních důvodů probíhá pouze na sekretariátu klubu na stadionu Střelnice. Lístky samozřejmě pořídíte také na pokladnách v den utkání.

Otevírací doba sekretariátu: pondělí - pátek vždy 7:00 - 15:00 hodin

Info pro fanoušky hostů - aktualizováno!

Vstupenky pro fanoušky Slavie budou v prodeji i v den utkání na tribunu JIH u vchodu z Vrkoslavické ulice.

Vstupenky budou v ceně 100 korun a pokladna na místě se otevírá 1,5 hodiny před výkopem.

Author Štěpán Hanuš