Stáhněte si zápasový bulletin 20. kola SYNOT ligy

FK Jablonec AC Sparta Praha
Synot liga, 20. kolo so 14. 3. 2015, 20:15

Ligový šlágr 20. kola SYNOT ligy proti Spartou se nezadržitelně blíží. Nahlédněte již dnes do zápasového bulletinu Jablonecký gól, který si můžete zdarma stáhnout. A co vás v aktuálním vydání čeká?

Na našeho sobotního rivala si posvítil asistent trenéra Jiří Chytrý, k utkání přidal své postřehy také trenér letenského týmu Vítězslav Lavička.

V rozhovoru představíme zimní posilu Jána Greguše, který nechá fanoušky nahlédnout také do soukromého života. Přiblíží nám také, jak se mu v Jablonci líbí.

Vyzpovídali jsme trenéra B dorostu Petra Bulíře před startem soutěže a nechybí ani rozpis mládežnických týmů FK BAUMIT Jablonec.

Přineseme vám také podrobné statistické ohlédnutí za zápasy 18. a 19. kola SYNOT ligy proti Bohemians 1905 a Jihlavě. Dozvíte se, kdo v těchto zápasech například nejvíce běhal, či jaké byly důležité momenty obou duelů.

Chybět nebude také ohlédnutí za podzimním zápasem na Letné, soupisky obou družstev a výsledky ligového dorostu a týmu juniorů.

Jablonecký gól 20. kola si můžete stáhnout ZDE, k dostání bude také zdarma u vstupu na stadion.

Můžete si také prohlédnout obsah bulletinu prostřednictvím služby ISSUU.

Author Martin Bergman