Stáhněte si zápasový bulletin 18. kola SYNOT ligy

FK Jablonec Bohemians Praha 1905
Synot liga, 18. kolo so 28. 2. 2015, 14:00

První domácí utkání jarní části SYNOT ligy je tady a s ním také další číslo zápasového bulletinu Jablonecký gól. Ten si můžete tradičně stáhnout již nyní, a to zcela zdarma. A co na vás v aktuálním čísle čeká?

Na našeho sobotního soupeře si posvítil asistent trenéra Jiří Chytrý, nechybí samozřejmě také postřehy trenéra soupeře Romana Pivarníka.

V rozhovoru představíme poslední letní posilu obránce Milana Mišůna, který před necelým týdnem oslavil pětadvacáté narozeniny.

Povídali jsme si s lotyšským reprezentantem Valerijsem Šabalou o jeho povedeném startu na Slovácku, kdy se dvakrát zapsal mezi střelce.

Přineseme vám také řadu novinek a jednou z nich podrobné statistické ohlédnutí za utkáním 17. kola na Slovácku. Dozvíte se, kdo v tomto utkání například nejvíce běhal, či jaké byly v zápase důležité momenty.

Nechybí samozřejmě prostor pro naše mládežnická družstva a představíme vám Patrona sobotního utkání, kterým bude jedna z legend jabloneckého fotbalu Václav Halama.

Jablonecký gól 18. kola si můžete stáhnout ZDE, k dostání bude také zdarma u vstupu na stadion.

Můžete si také prohlédnout obsah bulletinu prostřednictím služby ISSUU.

Author Martin Bergman