Výkon nebyl dobrý, ale postoupili jsme dál, hodnotí Pavel Moulis

FK Dobrovice FK Jablonec
Pohár FAČR, so 6. 9. 2014, 17:00

Hráči Jablonce si v utkání proti Dobrovici vytvořili řadu šancí, které likvidoval spolehlivý brankář domácích Bartoš. Deset minut před poločasem zahrával Pavel Moulis standardní situaci z dobrých pětadvaceti metrů. Míč propadl shlukem těl před brankou a zamířil až na zadní tyč.

Pavle, mohl bys popsat tvůj první gól v utkání?

Proletělo to mezi hráči a spadlo to až do brány. Nevím, jestli byl úplně můj, ale jestli to nikdo netečoval, tak asi jo.

Úvod zápasu nebyl z vaší strany asi takový, jaký jste si přáli.

Věděli jsme, že jsou takové zápasy, když nedáme do dvacáté minuty jednoho dva góly, tak to bude trápení. Ty týmy se pak vyhecují a daří se jim. Jak říkám, měli jsme dát dva góly do dvaceti minut, ale nedali jsme. Potom to vypadalo, jak to vypadalo.

Jaké jsou pohárové zápasy, kdy víte, že je kvalita na vaší straně a jedete v podstatě na vesnici?

Vždycky jsou takové zápasy těžké. My jsme si v kabině řekli, že k tomu přistoupíme jako k ligovému zápasu, ale nesplnili jsme to a nakonec jsme se strachovali o výsledek do poslední minuty. Bylo to od nás špatné.

Spíš převažuje pocit, že jste splnili jen postupovou povinnost?

Asi jo. Výkon nebyl dobrý, ale postoupili jsme dál. A to je hlavní.

ČTĚTE TAKÉ:
Baumit potvrdil v poháru roli favorita a postupuje dál
Debutant Mihálik: Když fanoušci skandovali moje jméno, byl to krásný pocit
Šilhavý: Roli favorita jsme zvládli, ale hluchých míst tam bylo dost

Author Martin Bergman