Obránce Milan Mišůn: Po zranění se už cítím dobře

FC Chomutov FK Jablonec
Pohár FAČR, st 13. 8. 2014, 17:00

Ostrou zápasovou premiéru zažil v dresu Jablonce obránce Milan Mišůn. Ten v pohárovém utkání v Chomutově odehrál celých 90 minut. Podle trenéra Jaroslava Šilhavého byl již nažhavený na mistrovské utkání.

Jaký byl zápas proti třetiligovému Chomutovu?

Ti kluci se vždycky kousnou a je to těžký. V takových zápasech jsou více nahecovaní.

Byl tento zápas v Chomutově dobrý na rozjezd v poháru?

Určitě chceme dojít v poháru co nejdál, takže na rozjezd to bylo dobrý. Doufám, že se bude takhle pokračovat dál.

Jak se ti po zranění hrálo? První tři kola v lize jsi ještě nemohl nastoupit.

Cítím se dobře a zranění je už v pohodě. Byl to dneska můj první ostrý start za Jablonec, tak jsem za to rád. Doufám, že to takhle půjde dál.

Čeká vás teď Bohemians 1905, to bude jiný zápas, že?

Z pohledu domácích to bude jiný zápas, protože Bohemka hraje doma vždycky dobře. Tam je ženou fanoušci a bude to tam těžký.

Mohl bys v obraně také zastoupit zraněného Víta Beneše.

Beny odpadl a je to škoda. Je nás tam víc, jsme tady dva ještě s Rossim, takže se tam můžeme točit. Je to jen na trenérovi, co tam dá.

Author Martin Bergman