Jablonečtí ve středu proti Varnsdorfu, v sobotu doma s Pardubicemi

FK Jablonec FK Varnsdorf
Přátelská utkání, st 2. 7. 2014, 10:30

Jablonečtí fotbalisté odstartovali už před čtrnácti dny přípravu na podzimní část Synot ligy. V tomto týdnu čekají svěřence trenéra Šilhavého hned dva přípravné zápasy s druholigovými soupeři.

Také v těchto dnech mají hráči Jablonce naordinovaný obdobný program jako v předešlém týdnu. Po společné snídani čeká fotbalisty dřina v posilovně a dopolední jednotka na atletickém stadionu. Po obědě mají hráči plánované tréninky na pažitu ve Vrkoslavicích.

Výjimku v tomto denním harmonogramu budou tvořit jen středa a sobota, kdy jablonečtí odehrají další přípravné zápasy. Ve středu 2. července od 10:30 hodin v Doubravě u Turnova poměří náš klub síly se čtvrtým týmem druhé ligy z Varnsdorfu.

V sobotu 5. července pak budou mít fanoušci Baumitu ideální příležitost vidět nově se rodící tým v akci přímo v Jablonci. Duel s Pardubicemi se nakonec odehraje na hřišti v jabloneckých Břízkách od 11 hodin!

Z obou zápasů vám přineseme podrobné reportáže a hráčské ohlasy. Zápasové statusy pak můžete sledovat na facebookovém profilu FK Baumit Jablonec.