U16 v druhé polovině utkání inkasovala dvě branky a prohrála 1:2

U16 v druhé polovině utkání inkasovala dvě branky a s celkem TEMPO Praha prohrála 1:2.

Do dnešního utkání jsme nastoupili proti mužstvu , které je na druhém místě v tabulce. Utkání se odehrávalo v prvním poločase převážně ve středu hřiště. Soupeř měl, ale více míč na svých kopačkách. Největší problém jsme měli v soubojích. Moc brankových příležitostí jsme si nevypracovali. Poločas tak skončil 0:0. Ještě do 64´jsme drželi vyrovnaný výsledek. Poté jsme inkasovali dvě branky v 65´a v 90´ po hrubých chybách našeho brankáře. V 92´ještě stačil upravit skóre na konečných 2:1 Beránek.

FA Jablonec U16 - Tempo Praha U17 1:2 (0:0)

Sestava: Čudlín - Špaček, Beránek, Kurpiewski - Michel (65. Domácí) - Poledník, Mader (76. Hudec), Hušek (60. Šimon), Bobrovnyk - Janda (65. Lorenc), Antoš