Dorost U17 nestačil na vedoucí celek soutěže FC Hradec Králové

Dorost U17 nestačil na vedoucí celek soutěže FC Hradec Králové a podlehl mu 0:2, po poločase 0:1.

Hosté šli do vedení už v 8. minutě, kdy v závaru před domácí brankou zblízka uspěl Červinka. Jablonec mohl brzy srovnat, ale Kostka v úniku neuspěl. V závěru poločasu měli hradečtí dvě možnosti zvýšit svůj náskok. Ve 42. minutě míč z trestného kopu Poláka proletěl podél zdi jen těsně vedle a minutu před půlí rána Poděbradského domácí branku těsně přeletěla. V 57. minutě napřáhl po zemi Kostka k pravé tyči, ale gólmana Kříže nezaskočil. Jablonec se pak snažil dostat se k ohrožení hradecké branky, ale k zakončení se nedostával. Naopak v 84. minutě se k odraženému míči dostal Drbohlav a upravil na konečných 0:2.

FA Jablonec U17 – FC Hradec Králové 0:2 (0:1)

Sestava U17: Plíšek – Ondráček, Mejsnar, Růta – Hanč (33.Sirůček F.), Jodas, Vrabec, Kuhn, Kaněra (65.Pošmourný) – Kostka, Velechovský (82.Rejnart)

ŽK: 41.Mejsnar